Sociální sítě

Softline

Dřevěný terasový systém s neviditelnou fixací

Udržitelný, jednoduchý, ale technický systém, ověřený a celosvětově uznávaný.

Softline® je kompletní systém dřevěných teras se 100% neviditelným upevněním vynalezený, vyráběný a patentovaný společností Vetedy od roku 2001.

vetedy-softline-fotka-1

Neviditelný, nerozbitný, odolný

Systém Softline®, ověřený a testovaný našimi partnery po celém světě, způsobil revoluci ve světě teras v roku 2000. Technický kompozitní spojovací prvek v kombinaci s exotickými druhy dřeva vybranými pro jejich stabilitu a vlastní výrobní proces Vetedy dodává systému Softline® mimořádnou životnost.

Krásná volba pro odpočinek.

HLADKÝ A PERFEKTNÍ POVRCH

Náš způsob upevnění terasových desek k trámům, ale i k sobě navzájem, zajišťuje dlouhou životnost, hladký a dokonalý povrch, bez třísek, pro ten největší požitek z chůze po dřevě s bosými nohami.

Systém Softline® je zárukou kvality parket venku. Prvotřídní kvalita našich teras nám umožnila přeměňovat je na „zahradní podlahy“. 

Z HOSPODÁRNÝCH LESŮ

Nakonec, naše zahradní podlahy pocházejí z dobře obhospodařovaných lesů světa často označovaných jako FSC® a OLB pro druhy Afriky, VLK pro dřevo z Indonézie a ibama (Úřad lesů Brazílie) pro lesy v Brazílii. Dovoz dřeva, které dovážíme, se řídí nařízením EUTR/FLEGT.

vetedy-softline-fotka-2

Výhody

100% neviditelné kotvení

Terasa, jako i lemy a hrany terasy jsou upevněné 100% neviditelným spůsobem stejným spojovacím prvkem.

Kompletní systém

Vetedy dodává upevňovací prvky a terasové desky a tím zajišťuje kompatibilitu a kvalitu všem terasovým komponentům.

Odnímatelné

Systém Softline® umožňuje rychle a jednoduše odstranit nebo vyměnit kteroukoliv desku.

Odolný

Oddělení desky od konstrukce, technický kompozitní materiál spojovacích prvků, výrobní proces a kvalita navrhovaného dřeva dodávají terasovému systému Softline® extrémně zvýšenou odolnost.

Geografická kompatibilita

Celosvětové zkušenosti společnosti vetedy ukazují, že správně nainstalovaná terasa softline® podle pokynů k instalaci je vhodná pro jakoukoliv geografickou oblast.

Produkty

Softline® systém

Revoluční systém pro zahradní a bazénové terasy.
Upevňovač Softline® je revoluční systém, který umožňuje instalaci desek bez jakýchkoliv viditelných šroubů, čímž se zlepšuje pevnost konstrukce (už žádné slabé místa v desce nebo řezání šroubů) a její estetika, která se stala dokonale homogénní.

Naše výjimečné dřeviny: Padouk, MerbauIpeCumaru a Teak byli vybrané pro jeich technické vlastnosti dokonale přizpůsobené nejrozmanitějším a nejrůznějším klimatickým podmínkám.

Naše dřevěné výrobky, které jsou vysušené na průměrnou vlhkost 13% (+/- 2%), jsou dokonale odolné vůči hnilobě (třída 1 trvanlivosti a třída použiti 4-5) bez jakéhokoliv chemického ošetření a jsou velmi stabilní bez ohledu na venkovní  podmínky. Padouk, africká dřevina, byla vybraná pro svoji výjimečnou technickou kvalitu a moderní barvu. Vyrábí se v Kamerunu. Asijské dřeviny se vyrábějí v Indonézii pro Jaya And Teak.

Výhody námi vybraných dřevin

Katalogy

Montáž

Návod k instalaci Softline terasové desky

Péče o terasová prkna

  1. Jako každé dřevo v exteriéru i Vaše dřevěné terasové desky potřebují aspoň 1x ročně vyčištění, aby vypadali jako nové. Údržbu děláme v několika krocích:
  2. Nejprve zvlhčíte terasu vodou
  3. Potom odstraňte přebytečnou vodu
  4. Natřete terasové desky čističem VETEDY
  5. Prepadujte terasové desky
  6. Nakonec vystříkejte nečistoty z terasových desek
  7. Po vyschnutí Vaše terasa vypadá opět jako nová

OBJAVTE Technideck®

Objevte také Technideck®, náš terasový systém s neviditelným upevněním na hliníkové konstrukci.